Beylikdüzü Tv Tamiri – 0212 872 65 82

2004 yılından beri Beylikdüzü Sürmen Center AVM içindeki iş yerimizle Beylikdüzü ve çevresine elektronik aletlerin tamiri ve bakımı konusunda siz değerli müşterilerimize özenle hizmet veriyoruz.

Yılların tecrübesi ve adresimizin belli olması siz müşterilerimize güvenli hizmet verdiğimizin garantisidir. Beylikdüzü tv tamiri için ister bizi arayın aracımızla gelip televizyonunuzu alalım ister adresimize kendiniz getirin seçim sizin. Tamir ve bakım işlemleri genellikle aynı gün içinde yapılmaktadır yoğunluğa ve televizyon ya da diğer ev aletlerinin durumuna ya da yedek parça teminine göre en geç 3 iş günü içinde size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Beylikdüzü televizyon tamircisi ustalarımız, Yakuplu, Beykent, İhlas Marmara 1 ve İhlas Marmara 2 bölgelerine çok kez hizmet vermiştir. Bahçeşehir, Gürpınar, Esenkent, Mimaroba, Tepekent, Büyükçekmece vs çevre bölgelere de hizmet vermekteyiz.

Tel: 0212 872 65 82

Cep: 0532 585 36 57

Çalışma Saatlerimiz: 09.00 – 20.30

Referanslarımız

Hizmet Verilen Yer Yapılan İş İş Miktarı
Ekinoks Sitesi (Beylikdüzü) Uydu Sistemleri 310 Daire
Zigana Sitesi (Beylikdüzü) Uydu Sistemleri 7 Blok – 188 Daire
Akçarşı (Bahçeşehir) Uydu Sistemleri 48 Dükkan
Cerrahpaşa Hastanesi Uydu Sistemleri
Bellona Mağazası (Beykent) Müzik Sistemi Yayını 2 Kat
Bellona Mağazası (Avcılar) Müzik Sistemi Yayını 6 Kat
İstikbal Mağazası (Sefaköy) Müzik Sistemi Yayını 4 Kat
BİKA Renault Yetkili Servisi (Mimaroba) Müzik Sistemi Yayını 3 Kat
TepeHome (Beykent) Müzik Sistemi Yayını 5 Kat

Arama Terimleri: Beylikdüzü Tv Tamiri, Beylikdüzü Tv Tamircisi, Beylikdüzü Tv Tamircisi, Beylikdüzü LCD Tamiri, Beylikdüzü LCD Tamiri, Beylikdüzü Led Tamiri, Beylikdüzü Led Tamiri, Beylikdüzü Televizyon Tamircisi, Beylikdüzü Televizyon Tamircisi