Beylikdüzü Tv Servisi – 0212 872 65 82

2004 yılından beri Beylikdüzü Sürmen AVM içinde hizmet veren İntes 2 Elektronik yılların tecrübesi ile Beylikdüzü TV Servisi hizmeti veren diğer servislerden güven ve garanti gibi konularda sıyrılmaktadır.

Tamir ve bakım haricinde ikinci el tv satışı, receiver satışı ve çeşitli yayın şirketlerine yetkili başvuru noktası olarak da hizmet veren Beylikdüzü tv hastanesi siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın. Tamiri yapılan televizyonlar aynı gün ya da problemine göre 3 iş gününe kadar size teslim edilmektedir.

Televizyonunuzu dilerseniz siz ulaştırın dilerseniz bizi arayın gelip alalım. Tamiri yapılan televizyonlar İntes 2 Elektronik garantisi ve güvencesindedir.

Tüplü televizyon, LCD televizyon, led televizyon vs fark etmeksizin özenle çalışır en kısa sürede çözüm üretmen için uğraşırız.

Televizyon tamiri dışında diğer tüm elektronik aletlerinizin tamiri için aramanızı bekliyoruz. (Ütü Tamiri, tost makinesi tamiri, blender tamiri, saç düzleştirici tamiri, özel aletler tamiri, müzik seti tamiri, pikap tamiri, amfi tamiri, DVD, vcd, kettle tamiri ve elektrikli süpürge tamiri vs.)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi